. .


 

Naziv : PKB "VELEPRODAJA- PRODUKT" AD

Adresa:

Beograd, Zrenjaninski put 194

Telefon i fax:

tel: (381 11)  20 74 400  fax: 20 74 462

E-mail:

 biro@pkbveleprodukt.rs,  pkbvp194@open.telekom.rs

Nadzorni odbor:

Marija Josic, predsednik

Obrad Bjelica, clan

Snezana Skokna, član

(381 11) 20 74 402

Izvrsni odbor direktora

Milos Cosovic

Ljiljana Lukovic

Snezana Blagojevic

(381 11)  20 74 400

                20 74 402

                20 74 447

Generalni direktor 

Milos Cosovic  

cosovic@pkbveleprodukt.rs

(381 11) 20 74 403

Izvrsni direktor za komercijalne poslove:

Izvrsni direktor za knjigovodstvo i finansije:

Ljiljana Lukovic 

prehrana1@pkbveleprodukt.r

Snezana Blagojevic

seka@pkbveleprodukt.rs

(381 11) 20 74 404

(381 11) 20 74 447

Komercijala                        

hemija@pkbveleprodukt.rs,z.cvorovic@pkbveleprodukt.rs

agrar@pkbveleprodukt.rs,rmilanovic@pkbveleprodukt.rs

agrar2@pkbveleprodukt.rs,apkomerc@pkbveleprodukt.rs

prehrana2@pkbveleprodukt.rs,ljvasic@pkbveleprodukt.rs

tender@pkbveleprodukt.rs,sknezevic@pkbveleprodukt.rs

tender7@pkbveleprodukt.rs,ebubanja@pkbveleprodukt.rs

  Zorica Cvorovic

  Radiša Milanovic

  Nataša Paunic

  Ljubica Vasic

  Svetlana Knezevic

  Elizabeta Bubanja

(381 11)  20 74 428

               20 74 433

               20 74 436

               20 74 425

               20 74 452

               20 74 443

           Sluzba za knjigovodstvo i finansije 

Zvonimir Paunovic

z.paunovic@pkbveleprodukt.rs

ssindikat@pkbveleprodukt.rs

(381 11)   20 74 449

  

           Sluzba za pravne i kadrovske poslove  

Radmila Grujic

Radica Spasojevic 

pravna@pkbveleprodukt.rs

kadrovi@pkbveleprodukt.rs

(381 11)  20 74 418

                20 74 400 

                20 74 401

Sektor "Agromed "

agromed@pkbveleprodukt.rs

(381 11)  20 74 400

Maloprodaja - prodavnica Borca 

Vesna Smajevic 

(381 11)  20 74 478

PPC "Padinska Skela"

Zoran Todorovic,

agrar1@pkbveleprodukt.rs 

pkbvpps@open.telekom.rs

tel: (381 11)   88 71 662 

                       88 71 625

Za sva detaljnija obaveštenja kontaktirajte nas !
11000 Beograd, Zrenjaninski put 194, tel: (011) 20 74 400